KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12713004
nr 1271 3004
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. "Lilla Skinnarviksgränd 2, från Bastugatan". Signerad Eriksson, daterad 1990. Ca 43x36 cm
måndag 26 augusti 2019
kl 18:52:01
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm